Elektrokola-Modrák: PRAŽSKÁ 694, NEHVIZDY                  Sledujte změny otvírací doby.

tel.: 315 555 355  e-mail: jan@elektrokola-modrak.cz

Proč elektrokolo?

Proč zvolit elektrokolo jako svůj dopravní prostředek?

1)      Jeho provoz je nízkonákladový

Elektrokolo má velmi nízké náklady na provoz, kdy vás jedno dobití baterie stojí maximálně 4 Kč, takže pokud máte dojezd zhruba 60 km, výjde vás cesta na za 1 ujetý km méně než 10 hal.

2)      Vyrazit na něm můžete kamkoliv

Elektrokola doporučujeme jako vhodný dopravní prostředek po městě, na cyklostezkách i na výletech do přírody. Elektrokolo se obejde bez zápisů do různých registrů či speciální homologace.

3)      Neexistuje omezení věku

Díky tomu, že není potřeba řidičský průkaz nebo skládat zkoušky, můžete si jízdu užívat ať je vám deset nebo sto. Elektromotor je vhodný i pro seniory, kteří mají omezenou pohyblivost.

4)      Využije jej student i manažer

Elektrokolo můžete používat pro každodenní cestu do školy, do práce i na úřady či menší nákupy. Jste student, senior nebo manažer? Není důvod si elektrokolo nepořídit.

5)      Skvělá jízda bez námahy

Na elektrokole si užijete jízdu, aniž by jste se museli zbytečně namáhat díky výkonnému elektromotoru, který vám pomůže i do kopce. Už nemusíte vyjíždět z domu dříve, aby jste se stihli vydýchat před důležitou zkouškou či schůzkou s klientem.
 

6)      Je pojízdné i při vybití baterie

V případě, že se vám při ujetí delší vzdálenosti vybije baterie, nic se neděje. Jednoduše můžete v cestě pokračovat jako na klasickém kole. Baterii si pak dobijete z elektrické zásuvky poté, co dojedete do cíle.

7)      Nadčasový design

V nabídce je opravdu nepřeberné množství elektrokol s nadčasovým a stylovým designem. Není možné, aby jste si nevybrali svého favorita.

8)      Zapomeňte na složitou údržbu

Při výrobě námi prododávaných elektrokol jsou použity pouze kvalitní díly, které slouží desítky let, pokud s kolem zacházíte rozumně. Na elektrokolo dostanete záruku 24 měsíců, navíc nevyžaduje žádný pravidelný servis. 

9)      Konec smogu a hluku

Máte rádi ekologii a ekologickou dopravu? Pak si pořiďte elektrokolo. Nebudete škodit přírodě hlukem, zplodinami a navíc nebudete čekat v kolonách a zácpách na silnici.

Zde nás najdete

elektrokola-modrak.cz
Pražská 694, Nehvizdy
Otvírací doba: 
po-pá: 8-12:00, 13-16:00
(ostatní dle domluvy)
-------------------------
Tel. objednávky:
tel.: 315 555 355 
Technické informace:
tel.: 777 692 650

Nové elektrokolo dovezeme až k Vám domů. Zároveň Vás odborný personál seznámí s funkčností elektrokola a odpoví na Vaše otázky. Objednávejte telefonicky - 315 555 355.

Doprava elektrokola zdarma

Dovoz platí do 50 km od naší provozovny (Nehvizdy) - nejrychlejší trasa.

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení