Elektrokola-Modrák: PRAŽSKÁ 694, NEHVIZDY                  Sledujte změny otvírací doby.

tel.: 315 555 355  e-mail: jan@elektrokola-modrak.cz

Elektrokola APACHE

83 položek

Apache Bicycles je česká značka jízdních kol s tradicí od roku 2001. Elektrokoly se intenzivně zabývá od roku 2008 a tak Vám dnes může Apache zkušenosti s vývojem, prodejem a servisem elektrokol. Patříme mezi nejstarší prodejce elektrokol na českém trhu a nebojíme se říci, že jsme průkopníky elektrocyklistiky v ČR.

Apache nabízí mnoho modelů elektrokol, které pohání některý ze čtyř různých pohonných systémů. Jako jediná česká značka používá na svých elektrokolech ve větší míře nejdokonalejší systém Bosch. Nově Apache do sortimentu zařadil středový pohon Shimano STePS a jako jedni z prvních na světe používá extrémně silný středový pohon Bafang MaxDrive, na jehož vývoji a testování se také podílel. Většina modelů je pak osazena vlastním systémem elektrického pohonu Apache Power, který je možné zakoupit i samostatně jako sadu pro dodatečnou elektrifikaci jízdního kola.

 

 

Výrobce:

Kapacita baterie:

Průměrný dojezd:

Motor:

Zobrazit:

Zde nás najdete

elektrokola-modrak.cz
Pražská 694, Nehvizdy
Otvírací doba: 
po-pá: 8-12:00, 13-16:00
(ostatní dle domluvy)
-------------------------
Tel. objednávky:
tel.: 315 555 355 
Technické informace:
tel.: 777 692 650

Nové elektrokolo dovezeme až k Vám domů. Zároveň Vás odborný personál seznámí s funkčností elektrokola a odpoví na Vaše otázky. Objednávejte telefonicky - 315 555 355.

Doprava elektrokola zdarma

Dovoz platí do 50 km od naší provozovny (Nehvizdy) - nejrychlejší trasa.

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení